| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Peeling | Przeziębienie |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Peeling | Przeziębienie |
| Roztrzaskanie | Zimno/gorąco |
|---|---|
| Rodzaj atramentu | Atrament DTF |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥100% |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Cechy | Przyjazny dla środowiska |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Odpowiednia drukarka | drukarka DTF |
| Jakość wydruku | Wysoka rozdzielczość |
| Kolor | CMYKW |
| Skończ. | Matowy |
|---|---|
| metoda płatności | T/T, Western Union, Paypal |
| Drukowanie | cyfrowy |
| Ilość | 50000 rolek tygodniowo |
| Kolor | Biały/Przezroczysty |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Peeling | Przeziębienie |
| metoda płatności | T/T, Western Union, Paypal |
|---|---|
| Wielkość | 30 cm/33 cm/40 cm/60 cm/120 cm |
| Powierzchnia | 4-5 warstw |
| minimalne zamówienie | 100 |
| Drukowanie | cyfrowy |
| Opakowanie | Dwa |
|---|---|
| Wielkość | 30 cm/33 cm/40 cm/60 cm/120 cm |
| Czas drukowania | 1 dzień |
| Kolor | Biały/Przezroczysty |
| Ilość | 50000 rolek tygodniowo |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
|---|---|
| Drukowanie | cyfrowy |
| Czas drukowania | 1 dzień |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Rodzaj | błyszczący/matowy |
| Roztrzaskanie | Zimno/gorąco |
|---|---|
| Czas drukowania | 1 dzień |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Drukowanie | cyfrowy |