| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Kolor | złoty/srebrny/srebrny laserowy/czerwony |
| Kolor | CMYKW |
|---|---|
| Typ drukowania | druk cyfrowy |
| Rodzaj atramentu | Na bazie wody |
| Wielkość | 1000ML |
| Jakość wydruku | Wysoka rozdzielczość |
| Kolor | CMyk+w |
|---|---|
| Zgodność | Drukarki DTF |
| Metoda drukowania | Bezpośrednio do filmu |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Zastosowanie | Drukowanie odzieży |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Peeling | Przeziębienie |
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
|---|---|
| Roztrzaskanie | Zimno/gorąco |
| Drukowanie | cyfrowy |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥100% |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Drukowanie | cyfrowy |
|---|---|
| Rodzaj | błyszczący/matowy |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
| Specyfikacja | A4/ A3/ A3+/ 30 cm/ 33 cm/ 42 cm/ 60 cm/ 120 cm*100 m |
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
|---|---|
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Temperatura transferu | 130-150 stopni Celsjusza |
| Roztrzaskanie | Zimne/gorące/natychmiastowe |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Jakość | Wysoki |
|---|---|
| Typ drukowania | druk cyfrowy |
| Jakość wydruku | Wysoka rozdzielczość |
| Odpowiednia drukarka | drukarka DTF |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor filmu | Nie ma żadnych śladów. |
|---|---|
| Rozmiar rolki | 60cm*100m |
| Gęstość | 75 mikronów/100 mikronów |
| proszek | Klej topliwy |
| Tusz | CMyk+w |