| Objętość | 1000ML |
|---|---|
| Wiszkość | Wysoki |
| Opacitet | Nieprzejrzysty |
| Metoda utwardzania | światło ultrafioletowe |
| Rodzaj | Atrament do druku cyfrowego LED |
| Kolor | Biały/Przezroczysty |
|---|---|
| Wielkość | 30 cm/33 cm/40 cm/60 cm/120 cm |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Zastosowanie | Sitodruk, Druk offsetowy, Druk cyfrowy |
| Spoiwo | Nieprzylepny |
| Objętość | 1000ML |
|---|---|
| Kompatybilne drukarki | Do drukarek Epson DX5/6/7 |
| Typ drukowania | Druk cyfrowy |
| Temperatura przechowywania | Poniżej 30°C |
| Opakowanie | Neutralne lub niestandardowe opakowanie |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Ilość | 50000 rolek tygodniowo |
|---|---|
| Wielkość | 30 cm/33 cm/40 cm/60 cm/120 cm |
| Powierzchnia | 4-5 warstw |
| Opakowanie | Dwa |
| Kolor | Biały/Przezroczysty |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Gęstość | 0,1 mm |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |