| Materiał | TPU |
|---|---|
| Temperatura topnienia | 95-125°C (203-257°F) |
| Przechowywanie | Chłodne I Suche Miejsce |
| Kompatybilność tkanin | Dobrze współpracuje z tkaninami bawełnianymi, poliestrowymi, nylonowymi i mieszanymi, zapewniając si |
| Naciśnij Temperatura | 130-150°C/266-302°F |
| Rozciągliwość | Wysoki |
|---|---|
| Drukowanie | cyfrowy |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
| Rodzaj atramentu | Atrament DTF CMYK+W |
|---|---|
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
| Drukowanie | cyfrowy |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Drukowanie | cyfrowy |
|---|---|
| Rodzaj | błyszczący/matowy |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
| Specyfikacja | A4/ A3/ A3+/ 30 cm/ 33 cm/ 42 cm/ 60 cm/ 120 cm*100 m |
| Drukowanie | cyfrowy |
|---|---|
| Gęstość | 75 mikronów |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Specyfikacja | A4/ A3/ A3+/ 30 cm/ 33 cm/ 42 cm/ 60 cm/ 120 cm*100 m |
| Roztrzaskanie | Zimne/gorące/natychmiastowe |
| Specyficzne zastosowania produktu | Tkanina, sztuka, rzemiosło |
|---|---|
| Materiał | TPU |
| Zastosowanie | Druk DTF |
| Kolor | Biały |
| Informacje o pakiecie | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| proszek | DTF |
|---|---|
| Skórka | Ciepły |
| Specyfikacja | 30cm*100m |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Szczegóły pakowania | 2 rolki/katon lub 4 rolki/karton |
| Kompatybilność atramentu | Atrament DTF (CMYK+W) |
|---|---|
| Kolor | Biało-czarny |
| Kompatybilność tkanin | Dobrze współpracuje z tkaninami bawełnianymi, poliestrowymi, nylonowymi i mieszanymi, zapewniając si |
| Informacje o pakiecie | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Materiał | TPU |
| Drukowanie | cyfrowy |
|---|---|
| Temperatura transferu | 130-150 stopni Celsjusza |
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
| Rodzaj atramentu | Atrament DTF CMYK+W |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
|---|---|
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Rodzaj atramentu | Atrament DTF CMYK+W |
| Temperatura transferu | 130-150 stopni Celsjusza |
| Gęstość | 75 mikronów |