| Szybkość drukowania | 4przejścia: 1㎡/h 6przebiegów: 0,8㎡/h |
|---|---|
| Technologia druku | Platforma UV |
| Kolor atramentu | CMyk+w |
| Wymiar | 35*45cm |
| Typ mediów | Szkło, drewno, plastik, metal, ceramika itp. |
| Rodzaj atramentu | Farby UV |
|---|---|
| Rozmiar wydruku | 3.2m x 1.6m |
| Rozdzielczość druku | 1440 dpi |
| interfejs | USB, Ethernet |
| Technologia druku | Platforma UV |
| Czas realizacji | 5-10 dni roboczych |
|---|---|
| Obowiązujący model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Temperatura przechowywania | Poniżej 30°C |
| Metoda utwardzania | światło ultrafioletowe |
| Podstawowe kolory | Cyjan, Magenta, Żółty, Czarny, Biały |
| Metoda utwardzania | światło ultrafioletowe |
|---|---|
| Kolor | CMYKW+V |
| Jakość | Wysoki |
| Obowiązujący model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Rodzaj | Atrament do druku cyfrowego LED |
| Waga | 80kg |
|---|---|
| Wymiar | 35*45cm |
| Zasilanie | AC220V/50HZ |
| Głowa druku | XP600 / I1600/I3200 |
| interfejs | USB, Ethernet |
| Wymiar | 35*45cm |
|---|---|
| Technologia druku | Platforma UV |
| Waga | 80kg |
| interfejs | USB, Ethernet |
| Typ mediów | Szkło, drewno, plastik, metal, ceramika itp. |
| Odporność na pranie | Odporny na blaknięcie i zużycie, nawet po wielu praniach |
|---|---|
| ochrona przed promieniowaniem UV | Odpowiada uszkodzeniom UV, utrzymując integralność kolorów drukowanych |
| Odporny na ścieranie | Wydruki wyglądają na nowe, nawet po ekspozycji na tarcie |
| Wodoszczelny | Utrzymuje uczciwość w wilgotnych lub mokrych środowiskach |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Kolor | CMYKW+V |
|---|---|
| Typ drukowania | Druk cyfrowy |
| Podstawowe kolory | Cyjan, Magenta, Żółty, Czarny, Biały |
| Objętość | 1000ML |
| Czas realizacji | 5-10 dni roboczych |
| Wielkość druku | 60*90cm |
|---|---|
| Głowa drukarka | i3200, xp600 |
| Szybkość drukowania | XP600 -2 6 przejścia 9m2/h 8 przejścia 7m2/h 12 przejścia 4m2/h |
| Opcje oprogramowania do drukowania | Wydanie z odczytu/MainTop/Photo Print |
| interfejs | USB, Ethernet |
| Rodzaj atramentu | Farby UV |
|---|---|
| Rozmiar wydruku | 600 mm |
| Głowa druku | XP600 / I1600/I3200 |
| Kolor atramentu | CMyk+w |
| Technologia druku | Platforma UV |