| Materiał | Wysokiej jakości proszek oparty na TPU (termoplastyczny poliuretan) |
|---|---|
| Trwałość | Zapewnia długotrwałe, trwałe nadruki, które są odporne na zużycie |
| Elastyczność | Zapewnia doskonałą elastyczność, zapewniając, że wydruk nie pęka, nie łuszczy się ani nie znika z cz |
| Miękki dotyk | Pozostawia miękkie, wygodne wyczucie materiału po utwardzaniu, idealne do zastosowań w noszeniu |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
| Materiał | Klej PET |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Zastosowanie | Plastik, szkło, ceramika, papier, tektura |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Materiał | Klej PET |
|---|---|
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Poziom prywatności | Wysoki |
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
|---|---|
| Trwałość | Długotrwałe |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Material | PET Adhesive |
| Printing Method | UV Printing |
| Privacy Level | High |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Specyfikacja | 60cm*100m |
| Rodzaj atramentu | Farby UV |
| Powierzchnia | Błyskotliwe, matowe |
| Drukarka | Epson L1800 L805 |
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
|---|---|
| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
| Poziom prywatności | Wysoki |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |