| Wielkość druku | 60*90cm |
|---|---|
| Głowa drukarka | i3200, xp600 |
| Szybkość drukowania | XP600 -2 6 przejścia 9m2/h 8 przejścia 7m2/h 12 przejścia 4m2/h |
| Opcje oprogramowania do drukowania | Wydanie z odczytu/MainTop/Photo Print |
| interfejs | USB, Ethernet |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Privacy Level | High |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Kolor | CMyk+w |
|---|---|
| Zgodność | Drukarki DTF |
| Metoda drukowania | Bezpośrednio do filmu |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Kolor | CMyk+w |
|---|---|
| Zgodność | Drukarki DTF |
| Metoda drukowania | Bezpośrednio do filmu |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Kolor | CMyk+w |
|---|---|
| Zgodność | Drukarki DTF |
| Metoda drukowania | Bezpośrednio do filmu |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Kolor | złoty/srebrny/srebrny laserowy/czerwony |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m |
| Drukarka | Drukarka DTF UV |
| Wnioski | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Materiał | TPU |
|---|---|
| Kolor | Biało-czarny |
| Zastosowanie | Zastosowany po wydrukowaniu projektu na filmie DTF i utwardzaniu, aby połączyć wydruk z tkaniną |
| Siła przyczepności | Wysoka przyczepność do tkanin jasnych i ciemnych, zapewniająca długotrwałe odciski |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
|---|---|
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Privacy Level | High |
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Często zadawane pytania | Rodzaje powierzchni SWONDER SW04 Druk UV Materiał, do którego można przyczepić, ekologiczność, przyd |
|---|---|
| Nazwa produktu | Złoto i taśma Uv Dtf Ab Film Roll dla zwierząt domowych Złoty Srebrny A1 Ab Uv Folia transferowa Ab |
| Odpowiednie do | Oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne, efektowne ekspozycje reklamowe i wysokiej jakości opakowania |
| Wnioski | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |