| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Kompatybilne drukarki | Do drukarek Epson DX5/6/7 |
|---|---|
| Obowiązujący model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Temperatura przechowywania | Poniżej 30°C |
| Typ drukowania | Druk cyfrowy |
| Opakowanie | Neutralne lub niestandardowe opakowanie |
| Wash Resistance | Highly resistant to multiple washes, ensuring the design stays intact and vibrant |
|---|---|
| Odporność na temperaturę | 3.2m x 1.6m |
| Rozdzielczość druku | Może wytrzymać wysokie temperatury utwardzania 160-180 ° C (320-350 ° F) bez degradacji |
| Zgodność | Funkcjonuje bezproblemowo z atramentami DTF i filmem transferu DTF |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Wymiar | 35*45cm |
|---|---|
| Typ mediów | Szkło, drewno, plastik, metal, ceramika itp. |
| Rozdzielczość druku | 1440 dpi |
| Rodzaj atramentu | Farby UV |
| Technologia druku | Platforma UV |
| Objętość | 1000ML |
|---|---|
| Kolor | CMYKW+V |
| Temperatura przechowywania | Poniżej 30°C |
| Czas realizacji | 5-10 dni roboczych |
| Typ drukowania | Druk cyfrowy |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Zastosowanie | Drukowanie odzieży |