| Kolor | CMYK+biały+lakier |
|---|---|
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Czas schnięcia | Natychmiastowy |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
|---|---|
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Czas schnięcia | Natychmiastowy |
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
|---|---|
| Trwałość | Długotrwałe |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Materiał | Polimer |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| twardość | Wysoki |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Privacy Level | High |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Kolor | złoty/srebrny/srebrny laserowy/czerwony |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m |
| Drukarka | Drukarka DTF UV |
| Wnioski | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
|---|---|
| Trwałość | Długotrwałe |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |