| Odporność na temperaturę | Ulecza skutecznie w temperaturach od 160-180 ° C (320-350 ° F), zapewniając doskonałe wiązanie bez u |
|---|---|
| Siła przyczepności | Wysoka przyczepność do wydrukowanej folii, umożliwiając projekt płynnie przenoszenie się do tkaniny |
| Gładki koniec | Zapewnia gładką, równomierną powierzchnię na odciskach, pozostawiając miękkie i wygodne wrażenie po |
| Non-yellowing | Does not yellow over time, ensuring the vibrancy of prints remains intact |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| High-Resolution Prints | Ensures sharp and detailed designs |
|---|---|
| Żywe kolory | Wytwarza bogate, głębokie kolory z wiernością o wysokiej kolorze |
| Przezroczyste, chrupiące wydruki | Utrzymuje chrupkość i jasność w skomplikowanych projektach |
| Jednolite wykończenie | Zapewnia gładką, równomierną powłokę po utwardzeniu |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Printing Method | UV Printing |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Zastosowanie | Plastik, szkło, ceramika, papier, tektura |
| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
|---|---|
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Privacy Level | High |
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Kategoria produktu | Materiał do druku UV |
|---|---|
| Często zadawane pytania | Rodzaje powierzchni SWONDER SW04 Druk UV Materiał, do którego można przyczepić, ekologiczność, przyd |
| Nazwa produktu | Złoto i taśma Uv Dtf Ab Film Roll dla zwierząt domowych Złoty Srebrny A1 Ab Uv Folia transferowa Ab |
| Odpowiednie do | Oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne, efektowne ekspozycje reklamowe i wysokiej jakości opakowania |
| Wnioski | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Zgodność | Drukarki UV DTF |
|---|---|
| Metoda drukowania | Akrylowe, pvc, szkło |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
| Zgodność | Drukarki UV DTF |
|---|---|
| Metoda drukowania | Akrylowe, pvc, szkło |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
| Zgodność | Drukarki UV DTF |
|---|---|
| Metoda drukowania | Akrylowe, pvc, szkło |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
| Metoda utwardzania | światło ultrafioletowe |
|---|---|
| Kolor | CMYKW+V |
| Jakość | Wysoki |
| Obowiązujący model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Rodzaj | Atrament do druku cyfrowego LED |
| Kolor | CMyk+w |
|---|---|
| Zgodność | Drukarki DTF |
| Metoda drukowania | Bezpośrednio do filmu |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |