| Waga | 80kg |
|---|---|
| Wymiar | 35*45cm |
| Zasilanie | AC220V/50HZ |
| Głowa druku | XP600 / I1600/I3200 |
| interfejs | USB, Ethernet |
| Rodzaj atramentu | Farby UV |
|---|---|
| Rozmiar wydruku | 600 mm |
| Głowa druku | XP600 / I1600/I3200 |
| Kolor atramentu | CMyk+w |
| Technologia druku | Platforma UV |
| Wymiar | 35*45cm |
|---|---|
| Technologia druku | Platforma UV |
| Waga | 80kg |
| interfejs | USB, Ethernet |
| Typ mediów | Szkło, drewno, plastik, metal, ceramika itp. |
| Bez peelingu | Zapewnia, że projekt pozostaje nienaruszony poprzez rozciąganie i zginanie |
|---|---|
| Elastyczność | Zapewnia rozciągliwe wydruki, zapewniając komfort bez uszkodzenia projektu |
| Silna więź | Idealny do długotrwałych druków na różnych typach tekstylnych |
| Elastyczne wykończenie | Pozostawia miękki dotyk po utwardzaniu bez twardych lub szorstkich łat |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Wielkość druku | 60*90cm |
|---|---|
| Głowa drukarka | i3200, xp600 |
| Szybkość drukowania | XP600 -2 6 przejścia 9m2/h 8 przejścia 7m2/h 12 przejścia 4m2/h |
| Opcje oprogramowania do drukowania | Wydanie z odczytu/MainTop/Photo Print |
| interfejs | USB, Ethernet |
| Kolor | CMyk+w |
|---|---|
| Zgodność | Drukarki DTF |
| Metoda drukowania | Bezpośrednio do filmu |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Kolor | CMyk+w |
|---|---|
| Zgodność | Drukarki DTF |
| Metoda drukowania | Bezpośrednio do filmu |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Kolor | CMyk+w |
|---|---|
| Zgodność | Drukarki DTF |
| Metoda drukowania | Bezpośrednio do filmu |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Kolor | CMyk+w |
|---|---|
| Zgodność | Drukarki DTF |
| Metoda drukowania | Bezpośrednio do filmu |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Kolor | CMyk+w |
|---|---|
| Zgodność | Drukarki DTF |
| Metoda drukowania | Bezpośrednio do filmu |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |