| Wymiar | 35*45cm |
|---|---|
| Technologia druku | Platforma UV |
| Waga | 80kg |
| interfejs | USB, Ethernet |
| Typ mediów | Szkło, drewno, plastik, metal, ceramika itp. |
| Rodzaj atramentu | Farby UV |
|---|---|
| Rozmiar wydruku | 600 mm |
| Głowa druku | XP600 / I1600/I3200 |
| Kolor atramentu | CMyk+w |
| Technologia druku | Platforma UV |
| Waga | 80kg |
|---|---|
| Wymiar | 35*45cm |
| Zasilanie | AC220V/50HZ |
| Głowa druku | XP600 / I1600/I3200 |
| interfejs | USB, Ethernet |
| Szerokość drukowania | 300 mm |
|---|---|
| Tusz | CMyk+w |
| Obejmować | Automatyczne |
| Szczegóły pakowania | 2 bułki lub 4 bułki w jednym kartonie |
| Czas dostawy | 5-10 dni |
| Wielkość | 1000ML |
|---|---|
| Jakość wydruku | Wysoka rozdzielczość |
| Kolor | CMYKW |
| Prędkość druku | szybko |
| Opacitet | Wysoki |
| Jakość wydruku | Wysoka rozdzielczość |
|---|---|
| Jakość | Wysoki |
| Odpowiednia drukarka | drukarka DTF |
| Opacitet | Wysoki |
| Pakiet | Opakowanie kartonowe |
| Opacitet | Wysoki |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Typ drukowania | druk cyfrowy |
| Rodzaj atramentu | Na bazie wody |
| Kolor | CMYKW |
| Wielkość | 1000ML |
|---|---|
| Jakość wydruku | Wysoka rozdzielczość |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Typ drukowania | druk cyfrowy |
| Kolor | CMYKW |
| Trwałość | Długotrwałe |
|---|---|
| Opacitet | Wysoki |
| Pakiet | Opakowanie kartonowe |
| Jakość | Wysoki |
| Typ drukowania | druk cyfrowy |
| Odpowiednia drukarka | drukarka DTF |
|---|---|
| Prędkość druku | szybko |
| Pakiet | Opakowanie kartonowe |
| Rodzaj atramentu | Na bazie wody |
| Typ drukowania | druk cyfrowy |