| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
|---|---|
| Rodzaj | błyszczący/matowy |
| Temperatura transferu | 130-150 stopni Celsjusza |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Drukowanie | cyfrowy |
| Metoda peelingu | Gorąca skórka |
|---|---|
| Gęstość | 75 mikronów |
| Długość | 100m |
| Materiał | Poliester |
| Zastosowanie | Druk termotransferowy |
| Rodzaj | błyszczący/matowy |
|---|---|
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
| Specyfikacja | A4/ A3/ A3+/ 30 cm/ 33 cm/ 42 cm/ 60 cm/ 120 cm*100 m |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Kolor | CMYKW+V |
|---|---|
| Typ drukowania | Druk cyfrowy |
| Podstawowe kolory | Cyjan, Magenta, Żółty, Czarny, Biały |
| Objętość | 1000ML |
| Czas realizacji | 5-10 dni roboczych |
| Atrament | CMyk+w |
|---|---|
| Roztrzaskanie | Przeziębienie |
| Wielkość | 42cm*100M |
| Warunki wymiany ciepła | Temperatura: 130-150℃, czas: 6-12 sekund/czas, ciśnienie: powyżej 0,24 kgf/cm^2 |
| Tkanina elastyczna | Może być stosowany do zwykłych i dużych tkanin elastycznych, takich jak bawełna, dzianie, mieszanie |
| Wielkość | 1 kg |
|---|---|
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Kompatybilność atramentu | Roztwór ekologiczny, rozpuszczalnik, UV, lateks |
| Rodzaj kleju | Topliwy |
| Zmywalność | Świetnie. |
|---|---|
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Rozmiar suszenia | Folia dla zwierząt A3, A3+ |
|---|---|
| Szybkość drukowania | 4 przejścia: 6m/h 6 przejść: 4m/h 8 przejść: 2m/h |
| Typy mediów | Film, papier, tkanina |
| Oprogramowanie do drukowania | Płyta główna 6.1 |
| Pozycja | shaker do proszku |
| Wielkość | 1000ML |
|---|---|
| Jakość wydruku | Wysoka rozdzielczość |
| Kolor | CMYKW |
| Prędkość druku | szybko |
| Opacitet | Wysoki |
| wykończenie powierzchni | Głośne |
|---|---|
| Szerokość | 60cm |
| Nazwa produktu | Film DTF |
| Długość | 100m |
| Kolor | przejrzysty |