| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Specyfikacja | 60cm*100m |
| Rodzaj atramentu | Farby UV |
| Powierzchnia | Błyskotliwe, matowe |
| Drukarka | Epson L1800 L805 |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Drukowanie | cyfrowy |
|---|---|
| Rodzaj | błyszczący/matowy |
| Rodzaj atramentu | Atrament DTF |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥100% |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Kompatybilność tkanin | Dobrze współpracuje z tkaninami bawełnianymi, poliestrowymi, nylonowymi i mieszanymi, zapewniając si |
|---|---|
| Gęstość | 80-100 mikrofonów |
| Przechowywanie | Chłodne I Suche Miejsce |
| Informacje o pakiecie | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Materiał | TPU |
| Roztrzaskanie | Zimne/gorące/natychmiastowe |
|---|---|
| Rodzaj atramentu | Atrament DTF CMYK+W |
| Temperatura transferu | 130-150 stopni Celsjusza |
| Specyfikacja | A4/ A3/ A3+/ 30 cm/ 33 cm/ 42 cm/ 60 cm/ 120 cm*100 m |
| Rodzaj | błyszczący/matowy |
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
|---|---|
| Specyfikacja | A4/ A3/ A3+/ 30 cm/ 33 cm/ 42 cm/ 60 cm/ 120 cm*100 m |
| Rodzaj atramentu | Atrament DTF CMYK+W |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Drukowanie | cyfrowy |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |