| System zasilania atramentem | System ciągłego dostarczania atramentu |
|---|---|
| Kolor | W+V+CMYK |
| Model | drukarka DTF |
| Rodzaj atramentu | Farby UV |
| Liczba głowic drukujących | Podwójne. |
| Niskie koszty utrzymania | Łatwe w obsłudze i przechowywanie z minimalną wymaganą starannością |
|---|---|
| Certyfikat OEKO-TEX | Badanie na obecność substancji szkodliwych w celu zapewnienia bezpiecznego stosowania |
| Rodzaj kleju | TPU Hot-Melt Compatible |
| Wolne od szkodliwych chemikaliów | Brak PVC, ftalanów ani substancji toksycznych |
| Szczegóły pakowania | 2 bułki lub 4 bułki w jednym kartonie |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Kolor | złoty/srebrny/srebrny laserowy/czerwony |
| System zasilania atramentem | System ciągłego dostarczania atramentu |
|---|---|
| Kolor | W+V+CMYK |
| Model | drukarka DTF |
| Rodzaj atramentu | Farby UV |
| Liczba głowic drukujących | Podwójne. |
| Kategoria produktu | Materiał do druku UV |
|---|---|
| Często zadawane pytania | Rodzaje powierzchni SWONDER SW04 Druk UV Materiał, do którego można przyczepić, ekologiczność, przyd |
| Nazwa produktu | Złoto i taśma Uv Dtf Ab Film Roll dla zwierząt domowych Złoty Srebrny A1 Ab Uv Folia transferowa Ab |
| Odpowiednie do | Oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne, efektowne ekspozycje reklamowe i wysokiej jakości opakowania |
| Wnioski | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Próbka | Wolne |
|---|---|
| Atrament | Atrament DTF |
| proszek | Topliwy |
| Specyfikacja | 42cm |
| Szczegóły pakowania | 2 rolki/katon lub 4 rolki/karton |
| Typ głowicy drukującej | Podwójne głowice drukujące XP600 |
|---|---|
| Szerokość drukowania | 300 mm |
| Tusz | CMyk+w |
| Pozycja | shaker do proszku |
| Obszar zastosowania | Folia i proszek |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Material | PET Adhesive |
| Printing Method | UV Printing |
| Privacy Level | High |
| Kategoria produktu | Materiał do druku UV |
|---|---|
| Często zadawane pytania | Rodzaje powierzchni SWONDER SW04 Druk UV Materiał, do którego można przyczepić, ekologiczność, przyd |
| Nazwa produktu | Złoto i taśma Uv Dtf Ab Film Roll dla zwierząt domowych Złoty Srebrny A1 Ab Uv Folia transferowa Ab |
| Odpowiednie do | Oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne, efektowne ekspozycje reklamowe i wysokiej jakości opakowania |
| Wnioski | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Kolor | złoty/srebrny/srebrny laserowy/czerwony |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m |
| Drukarka | Drukarka DTF UV |
| Wnioski | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Szczegóły pakowania | Karton |