| Jakość wydruku | Wysoka rozdzielczość |
|---|---|
| Opacitet | Wysoki |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Prędkość druku | szybko |
| Temperatura topnienia | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Gęstość | 80-100 mikrofonów |
| Punkt mięknienia | 80-100°C (176-212°F) |
| Naciśnij Temperatura | 130-150°C/266-302°F |
| Przechowywanie | Chłodne I Suche Miejsce |
| Kolor | CMYKW |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Typ drukowania | druk cyfrowy |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Wielkość | 1000ML |
| Wielkość | 1000ML |
|---|---|
| Jakość wydruku | Wysoka rozdzielczość |
| Kolor | CMYKW |
| Prędkość druku | szybko |
| Opacitet | Wysoki |
| Powierzchnia | Jednostronne, dwustronne |
|---|---|
| Wielkość | 30 cm/33 cm/40 cm/60 cm/120 cm |
| Skończ. | Matowy |
| Czas drukowania | 1 dzień |
| Ilość | 50000 rolek tygodniowo |
| Wielkość | 30 cm/33 cm/40 cm/60 cm/120 cm |
|---|---|
| minimalne zamówienie | 100 |
| metoda płatności | T/T, Western Union, Paypal |
| Skończ. | Matowy |
| Ilość | 50000 rolek tygodniowo |
| Opakowanie | Dwa |
|---|---|
| Wielkość | 30 cm/33 cm/40 cm/60 cm/120 cm |
| Czas drukowania | 1 dzień |
| Kolor | Biały/Przezroczysty |
| Ilość | 50000 rolek tygodniowo |
| Zmywalność | Świetnie. |
|---|---|
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Wielkość | 60 cm * 100 m/rolka |
|---|---|
| Skończ. | Matowy |
| Gęstość | 75 mikronów/100 mikronów |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Skórka | ciepło Zimno |
| Jakość | Wysoki |
|---|---|
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Jakość wydruku | Wysoka rozdzielczość |
| Pakiet | Opakowanie kartonowe |
| Opacitet | Wysoki |