| Trwałość | Długotrwałe |
|---|---|
| Rodzaj kleju | Topliwy |
| Pakiet transportowy | 1kg/5kg/10kg |
| Naciśnij Temperatura | 130-150°C/266-302°F |
| Naciśnij Czas | 8-15s |
| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Zastosowanie | Plastik, szkło, ceramika, papier, tektura |
| Rodzaj | błyszczący/matowy |
|---|---|
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
| Specyfikacja | A4/ A3/ A3+/ 30 cm/ 33 cm/ 42 cm/ 60 cm/ 120 cm*100 m |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Prędkość druku | szybko |
|---|---|
| Opacitet | Wysoki |
| Typ drukowania | druk cyfrowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Pakiet | Opakowanie kartonowe |
| Rozmiar suszenia | Folia dla zwierząt A3, A3+ |
|---|---|
| Szybkość drukowania | 4 przejścia: 6m/h 6 przejść: 4m/h 8 przejść: 2m/h |
| Typy mediów | Film, papier, tkanina |
| Oprogramowanie do drukowania | Płyta główna 6.1 |
| Pozycja | shaker do proszku |
| Materiał | Klej PET |
|---|---|
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Poziom prywatności | Wysoki |
| Wielkość | 30 cm/33 cm/40 cm/60 cm/120 cm |
|---|---|
| Powierzchnia | 4-5 warstw |
| Odporność na łzy | Silny |
| Zastosowanie | Drukowanie folii |
| Materiał | Poliester |
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
|---|---|
| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
| Poziom prywatności | Wysoki |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Doskonała przyczepność | Silna więź z lekkimi i ciemnymi tkaninami |
|---|---|
| Elastyczne wydruki | Utrzymuje elastyczność drukowania, zapobieganie pękaniu lub obieraniu |
| Odporność na rozciąganie | Odpowiednie do elastycznych tkanin, takich jak odzież sportowa i odzież aktywna |
| Wysoka przyczepność do poliestru i bawełny | Działa dobrze z włóknami naturalnymi i syntetycznymi |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Atrament | CMyk+w |
|---|---|
| Długość | 100m |
| Rodzaj materiału | Film |
| Materiał | Poliester |
| Peeling | Chłodny/gorący |