| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |
|---|---|
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
| Materiał | Klej PET |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
|---|---|
| Trwałość | Długotrwałe |
| Zakres temperatury | 150-180°C |
| Materiał | Poliester |
| temperatury | Wysoki |
| Rodzaj kleju | Topliwy |
|---|---|
| Skończ. | Matowy |
| opcje pakowania | 1 kg, 5 kg, 10 kg, masowo |
| Rodzaj produktu | proszek |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Kolor proszku | Biało-czarny |
|---|---|
| opcje pakowania | 1 kg, 5 kg, 10 kg, masowo |
| Temperatura topnienia | 160-180°C (320-356°F) |
| Siła przyczepności | Wysoki |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
|---|---|
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Metoda drukowania | Druk UV |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Kolor | Biały/Przezroczysty |
| Czas drukowania | 1 dzień |
| Wielkość | 30 cm/33 cm/40 cm/60 cm/120 cm |
| Powierzchnia | 4-5 warstw |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Kolor | Biały/Przezroczysty |
| Czas drukowania | 1 dzień |
| Wielkość | A4 |
| Powierzchnia | 4-5 warstw |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Kolor | Biały/Przezroczysty |
| Czas drukowania | 1 dzień |
| Wielkość | 30 cm/33 cm/40 cm/60 cm/120 cm |
| Powierzchnia | 4-5 warstw |
| Kolor filmu | Nie ma żadnych śladów. |
|---|---|
| Rozmiar rolki | 60cm*100m |
| Gęstość | 75 mikronów/100 mikronów |
| proszek | Klej topliwy |
| Tusz | CMyk+w |