| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Rozdzielczość drukowania | 720 DPI/1080 DPI/1440 DPI |
|---|---|
| Pozycja | shaker do proszku |
| Szybkość drukowania | 4 przejścia: 6m/h 6 przejść: 4m/h 8 przejść: 2m/h |
| Tusz | CMyk+w |
| Szczegóły pakowania | 2 bułki lub 4 bułki w jednym kartonie |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
|---|---|
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Czas schnięcia | Natychmiastowy |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
|---|---|
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Czas schnięcia | Natychmiastowy |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
|---|---|
| Trwałość | Długotrwałe |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
|---|---|
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Czas schnięcia | Natychmiastowy |