| Szybkość transferu | Szybki i wydajny proces transferu |
|---|---|
| Typy mediów | Tyn i proszek |
| Waga | 5 kg |
| Typ głowicy drukującej | Podwójne głowice drukujące XP600 |
| Rozmiar suszenia | Folia dla zwierząt A3, A3+ |
| Objętość | 1000ML |
|---|---|
| Wiszkość | Wysoki |
| Opacitet | Nieprzejrzysty |
| Metoda utwardzania | światło ultrafioletowe |
| Rodzaj | Atrament do druku cyfrowego LED |
| Prędkość filmu | Wysoki |
|---|---|
| Wielkość | 60cm |
| Rodzaj materiału | Film |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
| Ostrość | Wysoki |
| Gęstość | 75 mikronów |
|---|---|
| Rodzaj materiału | Film |
| Przejrzystość | Wysoki |
| Skończ. | Głośne |
| Materiał | Poliester |
| Kolor | przejrzysty |
|---|---|
| Wytrzymałość na odrywanie | 3-5N/25 mm |
| Rodzaj | Film |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Zwolnij wkładkę | Papier powlekany silikonem |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Specyfikacja | 60cm*100m |
| Rodzaj atramentu | Farby UV |
| Powierzchnia | Błyskotliwe, matowe |
| Drukarka | Epson L1800 L805 |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
|---|---|
| Trwałość | Długotrwałe |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |