| Rodzaj atramentu | Farby UV |
|---|---|
| Rozmiar wydruku | 3.2m x 1.6m |
| Rozdzielczość druku | 1440 dpi |
| interfejs | USB, Ethernet |
| Technologia druku | Platforma UV |
| Waga | 80kg |
|---|---|
| Wymiar | 35*45cm |
| Zasilanie | AC220V/50HZ |
| Głowa druku | XP600 / I1600/I3200 |
| interfejs | USB, Ethernet |
| Kontrast | Wysoki kontrast |
|---|---|
| Atrament | CMyk+w |
| Rodzaj | Film |
| Rozstrzygnięcie | wysoka definicja |
| Odporność na zadrapania | Odporny na zarysowania |
| Kategoria produktu | Materiał do druku UV |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m |
| Kolor | Złoto i kawałki |
| Odpowiednie do | Oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne, efektowne ekspozycje reklamowe i wysokiej jakości opakowania |
| Wnioski | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Rodzaj atramentu | Farby UV |
|---|---|
| Rozmiar wydruku | 600 mm |
| Głowa druku | XP600 / I1600/I3200 |
| Kolor atramentu | CMyk+w |
| Technologia druku | Platforma UV |
| Wymiar | 35*45cm |
|---|---|
| Technologia druku | Platforma UV |
| Waga | 80kg |
| interfejs | USB, Ethernet |
| Typ mediów | Szkło, drewno, plastik, metal, ceramika itp. |
| Wielkość | 1kg/5kg/10kg/20kg |
|---|---|
| Materiał | TPU |
| Kolor | Biało-czarny |
| Gęstość | 80-100 mikrofonów |
| Szczegóły pakowania | 1 kg/5 kg/25 kg/opakowanie |
| Kolor | CMYKW+V |
|---|---|
| Typ drukowania | Druk cyfrowy |
| Podstawowe kolory | Cyjan, Magenta, Żółty, Czarny, Biały |
| Objętość | 1000ML |
| Czas realizacji | 5-10 dni roboczych |