| Printing Method | UV Printing |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Zastosowanie | Plastik, szkło, ceramika, papier, tektura |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Peeling | Przeziębienie |
| Często zadawane pytania | Rodzaje powierzchni SWONDER SW04 Druk UV Materiał, do którego można przyczepić, ekologiczność, przyd |
|---|---|
| Nazwa produktu | Złoto i taśma Uv Dtf Ab Film Roll dla zwierząt domowych Złoty Srebrny A1 Ab Uv Folia transferowa Ab |
| Odpowiednie do | Oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne, efektowne ekspozycje reklamowe i wysokiej jakości opakowania |
| Wnioski | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Zgodność | Drukarki UV DTF |
|---|---|
| Metoda drukowania | Akrylowe, pvc, szkło |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
| Zgodność | Drukarki UV DTF |
|---|---|
| Metoda drukowania | Akrylowe, pvc, szkło |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
| Zgodność | Drukarki UV DTF |
|---|---|
| Metoda drukowania | Akrylowe, pvc, szkło |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
| Pakiet | Opakowanie kartonowe |
|---|---|
| Opacitet | Wysoki |
| Jakość wydruku | Wysoka rozdzielczość |
| Cechy | Przyjazny dla środowiska |
| Prędkość druku | szybko |
| Metoda utwardzania | światło ultrafioletowe |
|---|---|
| Kolor | CMYKW+V |
| Jakość | Wysoki |
| Obowiązujący model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Rodzaj | Atrament do druku cyfrowego LED |
| Kompatybilne drukarki | Do drukarek Epson DX5/6/7 |
|---|---|
| Obowiązujący model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Temperatura przechowywania | Poniżej 30°C |
| Typ drukowania | Druk cyfrowy |
| Opakowanie | Neutralne lub niestandardowe opakowanie |
| Zastosowanie | Druk offsetowy |
|---|---|
| Rozmiar cząsteczki | 5-20 mikronów |
| Połysk | Wysoki połysk |
| Opacitet | Wysoka nieprzezroczystość |
| Przechowywanie | Suche i chłodne miejsce |