| Temperatura transferu | 60-170 ° C (320-340 ° F) |
|---|---|
| Czas transferu | 10-15s |
| Waga | 7 kg/rolka |
| Ciśnienie ciśnienia cieplnego | Średnie |
| Szczegóły pakowania | 2 bułki lub 4 bułki w jednym kartonie |
| Rodzaj materiału | Jednostronny folia transferu ciepła |
|---|---|
| Przyczepność | Silna przyczepność do tkaniny i materiałów |
| Kompatybilność tkanin | Bawełna, poliester, mieszanki i wiele więcej |
| proces składania wniosków | Łatwe zastosowanie przy użyciu prasy cieplnej |
| Szczegóły pakowania | 2 bułki lub 4 bułki w jednym kartonie |
| Temperatura topnienia | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Gęstość | 80-100 mikrofonów |
| Punkt mięknienia | 80-100°C (176-212°F) |
| Naciśnij Temperatura | 130-150°C/266-302°F |
| Przechowywanie | Chłodne I Suche Miejsce |
| Typ głowicy drukującej | Podwójne głowice drukujące XP600 |
|---|---|
| Szerokość drukowania | 300 mm |
| Tusz | CMyk+w |
| Pozycja | shaker do proszku |
| Obszar zastosowania | Folia i proszek |
| Wielkość | 1 kg |
|---|---|
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Kompatybilność atramentu | Roztwór ekologiczny, rozpuszczalnik, UV, lateks |
| Rodzaj kleju | Topliwy |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Gęstość | 0,1 mm |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |