| Drukowanie | cyfrowy |
|---|---|
| Rodzaj | błyszczący/matowy |
| Rodzaj atramentu | Atrament DTF |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥100% |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Kolor | Biało-czarny |
|---|---|
| Shelf Life | Up to 18 months when stored in a cool, dry place |
| Temperatura utwardzania | Skuteczne w temperaturach utwardzania 160-180 ° C (320-350 ° F). |
| Rodzaj proszku | Proszek kleju ciepłopłynny przeznaczony do druku DTF |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Kompatybilność filmu DTF | Idealny do użytku z filmem transferowym DTF |
|---|---|
| Rozmiar cząsteczki | Dostępne w klasach drobnych, średnich i gruboziarnistych dla różnorodnych aplikacji |
| Kolor | Przezroczysty proszek z wysokiej jakości przyczepnością i pokryciem |
| Opakowanie | ealowane, szczelne opakowanie w celu zachowania integralności proszku |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Szybkość transferu | Szybki i wydajny proces transferu |
|---|---|
| Typy mediów | Tyn i proszek |
| Waga | 5 kg |
| Typ głowicy drukującej | Podwójne głowice drukujące XP600 |
| Rozmiar suszenia | Folia dla zwierząt A3, A3+ |
| Atrament | CMyk+w |
|---|---|
| Opacitet | Wysokość kryjówki dla rześkiego drukowania białego atramentu |
| odporność na temperaturę | Może wytrzymać wysokie ciepło podczas transferów |
| Opakowanie | Opakowanie rolki dla łatwego obsługi |
| Pozycja | shaker do proszku |
| Materiał | Polimer |
|---|---|
| Rodzaj kleju | Topliwy |
| Rodzaj | proszek |
| Naciśnij Temperatura | 130-150°C/266-302°F |
| Informacje o pakiecie | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Rozdzielczość drukowania | 720 DPI/1080 DPI/1440 DPI |
|---|---|
| Pozycja | shaker do proszku |
| Szybkość drukowania | 4 przejścia: 6m/h 6 przejść: 4m/h 8 przejść: 2m/h |
| Tusz | CMyk+w |
| Szczegóły pakowania | 2 bułki lub 4 bułki w jednym kartonie |
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
|---|---|
| Roztrzaskanie | Zimno/gorąco |
| Drukowanie | cyfrowy |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥100% |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Doskonała przyczepność | Silna więź z lekkimi i ciemnymi tkaninami |
|---|---|
| Elastyczne wydruki | Utrzymuje elastyczność drukowania, zapobieganie pękaniu lub obieraniu |
| Odporność na rozciąganie | Odpowiednie do elastycznych tkanin, takich jak odzież sportowa i odzież aktywna |
| Wysoka przyczepność do poliestru i bawełny | Działa dobrze z włóknami naturalnymi i syntetycznymi |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Kompatybilność tkanin | Dobrze współpracuje z tkaninami bawełnianymi, poliestrowymi, nylonowymi i mieszanymi, zapewniając si |
|---|---|
| Gęstość | 80-100 mikrofonów |
| Przechowywanie | Chłodne I Suche Miejsce |
| Informacje o pakiecie | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Materiał | TPU |