| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Doskonała przyczepność | Silna więź z lekkimi i ciemnymi tkaninami |
|---|---|
| Elastyczne wydruki | Utrzymuje elastyczność drukowania, zapobieganie pękaniu lub obieraniu |
| Odporność na rozciąganie | Odpowiednie do elastycznych tkanin, takich jak odzież sportowa i odzież aktywna |
| Wysoka przyczepność do poliestru i bawełny | Działa dobrze z włóknami naturalnymi i syntetycznymi |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Zastosowanie | Plastik, szkło, ceramika, papier, tektura |
| Prędkość druku | szybko |
|---|---|
| Opacitet | Wysoki |
| Typ drukowania | druk cyfrowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Pakiet | Opakowanie kartonowe |
| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
|---|---|
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Zastosowanie | Plastik, szkło, ceramika, papier, tektura |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Kolor | Biały/Przezroczysty |
| Czas drukowania | 1 dzień |
| Wielkość | 30 cm/33 cm/40 cm/60 cm/120 cm |
| Powierzchnia | 4-5 warstw |
| Zakres temperatury | 150-180℃ |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥20 MPa |
| Rodzaj | Film |
| Zwolnij wkładkę | Pokryte silikonem |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Trwałość | Długotrwałe |
|---|---|
| Rodzaj kleju | Topliwy |
| Pakiet transportowy | 1kg/5kg/10kg |
| Naciśnij Temperatura | 130-150°C/266-302°F |
| Naciśnij Czas | 8-15s |