| System zasilania atramentem | System ciągłego dostarczania atramentu |
|---|---|
| Kolor | W+V+CMYK |
| Model | drukarka DTF |
| Rodzaj atramentu | Farby UV |
| Liczba głowic drukujących | Podwójne. |
| Automatyczna ocena | Półautomatyczny |
|---|---|
| Rozdzielczość drukowania | 720 DPI/1080 DPI/1440 DPI |
| Typ głowicy drukującej | Podwójne głowice drukujące XP600 |
| Obejmować | Automatyczne |
| Szczegóły pakowania | 1000*800*580 mm |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Opakowanie | Dwa |
|---|---|
| Powierzchnia | Jednostronne, dwustronne |
| Powierzchnia | 4-5 warstw |
| Czas drukowania | 1 dzień |
| Skończ. | Matowy |
| Powierzchnia | Jednostronne, dwustronne |
|---|---|
| Wielkość | 30 cm/33 cm/40 cm/60 cm/120 cm |
| Skończ. | Matowy |
| Czas drukowania | 1 dzień |
| Ilość | 50000 rolek tygodniowo |
| Temperatura transferu | 130-150 stopni Celsjusza |
|---|---|
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
| Rodzaj atramentu | Atrament DTF CMYK+W |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Specyfikacja | A4/ A3/ A3+/ 30 cm/ 33 cm/ 42 cm/ 60 cm/ 120 cm*100 m |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |