| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Zastosowanie | Drukowanie odzieży |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Zastosowanie | Drukowanie odzieży |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Zastosowanie | Drukowanie odzieży |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Peeling | Przeziębienie |
| Odporność na pranie | Odporny na blaknięcie i zużycie, nawet po wielu praniach |
|---|---|
| ochrona przed promieniowaniem UV | Odpowiada uszkodzeniom UV, utrzymując integralność kolorów drukowanych |
| Odporny na ścieranie | Wydruki wyglądają na nowe, nawet po ekspozycji na tarcie |
| Wodoszczelny | Utrzymuje uczciwość w wilgotnych lub mokrych środowiskach |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Peeling | Przeziębienie |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Peeling | Przeziębienie |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Peeling | Przeziębienie |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Peeling | Przeziębienie |