| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
|---|---|
| Trwałość | Długotrwałe |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Wymiar | 35*45cm |
|---|---|
| Typ mediów | Szkło, drewno, plastik, metal, ceramika itp. |
| Rozdzielczość druku | 1440 dpi |
| Rodzaj atramentu | Farby UV |
| Technologia druku | Platforma UV |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Specyfikacja | 60cm*100m |
| Rodzaj atramentu | Farby UV |
| Powierzchnia | Błyskotliwe, matowe |
| Drukarka | Epson L1800 L805 |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Kolor | złoty/srebrny/srebrny laserowy/czerwony |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m |
| Drukarka | Drukarka DTF UV |
| Wnioski | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Szczegóły pakowania | Karton |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
|---|---|
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Czas schnięcia | Natychmiastowy |
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
|---|---|
| Trwałość | Długotrwałe |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |