| Kolor | CMyk+w |
|---|---|
| Zgodność | Drukarki DTF |
| Metoda drukowania | Bezpośrednio do filmu |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Kolor | CMyk+w |
|---|---|
| Zgodność | Drukarki DTF |
| Metoda drukowania | Bezpośrednio do filmu |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Kolor | CMyk+w |
|---|---|
| Zgodność | Drukarki DTF |
| Metoda drukowania | Bezpośrednio do filmu |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
|---|---|
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Czas schnięcia | Natychmiastowy |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
|---|---|
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Czas schnięcia | Natychmiastowy |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Głowica drukująca | 1 |
|---|---|
| Kompatybilność atramentu | CMYK+Biały tusz |
| Metoda drukowania | Kompatybilny z dowolną białą drukarką z atramentem |
| Kompatybilny z proszkiem TPU | - Tak, proszę. |
| Szczegóły pakowania | 2 bułki lub 4 bułki w jednym kartonie |
| Zgodność | Drukarki UV DTF |
|---|---|
| Metoda drukowania | Akrylowe, pvc, szkło |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
| Zgodność | Drukarki UV DTF |
|---|---|
| Metoda drukowania | Akrylowe, pvc, szkło |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |
| Zgodność | Drukarki UV DTF |
|---|---|
| Metoda drukowania | Akrylowe, pvc, szkło |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Trwałość | Wysoki |