| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Zastosowanie | Plastik, szkło, ceramika, papier, tektura |
| Materiał | Klej PET |
|---|---|
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Poziom prywatności | Wysoki |
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
|---|---|
| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
| Poziom prywatności | Wysoki |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
| Printing Method | UV Printing |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Zastosowanie | Plastik, szkło, ceramika, papier, tektura |
| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |
|---|---|
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
| Materiał | Klej PET |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Materiał | Klej PET |
|---|---|
| Trwałość | Długotrwałe |
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
|---|---|
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Metoda drukowania | Druk UV |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |