| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
|---|---|
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Zastosowanie | Plastik, szkło, ceramika, papier, tektura |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Kompatybilne drukarki | Do drukarek Epson DX5/6/7 |
|---|---|
| Obowiązujący model | DX5, DX7, XP600, TX800 |
| Temperatura przechowywania | Poniżej 30°C |
| Typ drukowania | Druk cyfrowy |
| Opakowanie | Neutralne lub niestandardowe opakowanie |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Kolor | złoty/srebrny/srebrny laserowy/czerwony |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Material | PET Adhesive |
| Printing Method | UV Printing |
| Privacy Level | High |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Privacy Level | High |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Wash Resistance | Highly resistant to multiple washes, ensuring the design stays intact and vibrant |
|---|---|
| Odporność na temperaturę | 3.2m x 1.6m |
| Rozdzielczość druku | Może wytrzymać wysokie temperatury utwardzania 160-180 ° C (320-350 ° F) bez degradacji |
| Zgodność | Funkcjonuje bezproblemowo z atramentami DTF i filmem transferu DTF |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Objętość | 1000ML |
|---|---|
| Wiszkość | Wysoki |
| Opacitet | Nieprzejrzysty |
| Metoda utwardzania | światło ultrafioletowe |
| Rodzaj | Atrament do druku cyfrowego LED |
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
|---|---|
| Trwałość | Długotrwałe |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Kategoria produktu | Materiał do druku UV |
|---|---|
| Często zadawane pytania | Rodzaje powierzchni SWONDER SW04 Druk UV Materiał, do którego można przyczepić, ekologiczność, przyd |
| Nazwa produktu | Złoto i taśma Uv Dtf Ab Film Roll dla zwierząt domowych Złoty Srebrny A1 Ab Uv Folia transferowa Ab |
| Odpowiednie do | Oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne, efektowne ekspozycje reklamowe i wysokiej jakości opakowania |
| Wnioski | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |