| opcje pakowania | Dostępne w rozmiarach 1 kg, 5 kg i 10 kg. |
|---|---|
| Materiał | Wysokiej jakości podstawa TPU (termoplastyczna poliuretan) |
| Kompatybilność z atramentem | Działa idealnie z białym atramentem CMYK DTF |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Czas dostawy | 1-3 dni |
| Objętość | 1000ML |
|---|---|
| Kolor | CMYKW+V |
| Temperatura przechowywania | Poniżej 30°C |
| Czas realizacji | 5-10 dni roboczych |
| Typ drukowania | Druk cyfrowy |
| Wymiar | 35*45cm |
|---|---|
| Typ mediów | Szkło, drewno, plastik, metal, ceramika itp. |
| Rozdzielczość druku | 1440 dpi |
| Rodzaj atramentu | Farby UV |
| Technologia druku | Platforma UV |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Zastosowanie | Drukowanie odzieży |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Zastosowanie | Drukowanie odzieży |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Zastosowanie | Drukowanie odzieży |
| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Zastosowanie | Plastik, szkło, ceramika, papier, tektura |
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
|---|---|
| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
| Poziom prywatności | Wysoki |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Zastosowanie | Drukowanie odzieży |