| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Peeling | Przeziębienie |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Peeling | Przeziębienie |
| Materiał | TPU |
|---|---|
| Kolor | Biało-czarny |
| Zastosowanie | Zastosowany po wydrukowaniu projektu na filmie DTF i utwardzaniu, aby połączyć wydruk z tkaniną |
| Siła przyczepności | Wysoka przyczepność do tkanin jasnych i ciemnych, zapewniająca długotrwałe odciski |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Metoda drukowania | Druk UV |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Skończ. | Matowe i błyszczące |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Peeling | Przeziębienie |
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Kolor | złoty/srebrny/srebrny laserowy/czerwony |
| Kolor | Biało-czarny |
|---|---|
| Shelf Life | Up to 18 months when stored in a cool, dry place |
| Temperatura utwardzania | Skuteczne w temperaturach utwardzania 160-180 ° C (320-350 ° F). |
| Rodzaj proszku | Proszek kleju ciepłopłynny przeznaczony do druku DTF |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Privacy Level | High |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Rodzaj atramentu | Farby UV |
|---|---|
| Rozmiar wydruku | 600 mm |
| Głowa druku | XP600 / I1600/I3200 |
| Kolor atramentu | CMyk+w |
| Technologia druku | Platforma UV |