| Kategoria produktu | Materiał do druku UV |
|---|---|
| Wielkość | 30cm*100m |
| Kolor | Złoto i kawałki |
| Odpowiednie do | Oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne, efektowne ekspozycje reklamowe i wysokiej jakości opakowania |
| Wnioski | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
|---|---|
| Trwałość | Długotrwałe |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Objętość | 1000ML |
|---|---|
| Wiszkość | Wysoki |
| Opacitet | Nieprzejrzysty |
| Metoda utwardzania | światło ultrafioletowe |
| Rodzaj | Atrament do druku cyfrowego LED |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Czas schnięcia | Natychmiastowy |