| Materiał | Klej PET |
|---|---|
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Poziom prywatności | Wysoki |
| Materiał | Klej PET |
|---|---|
| Trwałość | Długotrwałe |
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
|---|---|
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Zastosowanie | Plastik, szkło, ceramika, papier, tektura |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Kolor | złoty/srebrny/srebrny laserowy/czerwony |
| Kolor proszku | Biało-czarny |
|---|---|
| opcje pakowania | 1 kg, 5 kg, 10 kg, masowo |
| Temperatura topnienia | 160-180°C (320-356°F) |
| Siła przyczepności | Wysoki |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Kolor | CMyk+w |
|---|---|
| Zgodność | Drukarki DTF |
| Metoda drukowania | Bezpośrednio do filmu |
| Przyczepność | Silny |
| Jakość | Wysoki |
| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
|---|---|
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| Metoda drukowania | Druk UV |