| Rodzaj kleju | Transfer ciepła |
|---|---|
| Wielkość | A4 |
| Zmywalność | Można prać w pralce |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Rodzaj materiału | Film |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Czas schnięcia | Natychmiastowy |
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
|---|---|
| Trwałość | Długotrwałe |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Zakres temperatury | 150-180℃ |
|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie | ≥20 MPa |
| Rodzaj | Film |
| Zwolnij wkładkę | Pokryte silikonem |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Atrament | CMyk+w |
|---|---|
| Roztrzaskanie | Przeziębienie |
| Wielkość | 42cm*100M |
| Warunki wymiany ciepła | Temperatura: 130-150℃, czas: 6-12 sekund/czas, ciśnienie: powyżej 0,24 kgf/cm^2 |
| Tkanina elastyczna | Może być stosowany do zwykłych i dużych tkanin elastycznych, takich jak bawełna, dzianie, mieszanie |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Wielkość druku | 60*90cm |
|---|---|
| Głowa drukarka | i3200, xp600 |
| Szybkość drukowania | XP600 -2 6 przejścia 9m2/h 8 przejścia 7m2/h 12 przejścia 4m2/h |
| Opcje oprogramowania do drukowania | Wydanie z odczytu/MainTop/Photo Print |
| interfejs | USB, Ethernet |