| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |
| Rodzaj atramentu | Atrament UV CMYKW + Vanish |
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Zgodność | Szeroki zakres substratów |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Materiał | Polimer |
| Wykończenie powierzchni | Błyskotliwe, matowe |
| Gęstość | 0.1mm-5mm |
| Użycie | Szmaty, buty, czapki |
|---|---|
| Rozmiar Informacje o rozmiarze | 60 cm * 100 m/rolka |
| Czas prasowania ciepła | 10-15s |
| Proszek drukarski | Klej termotopliwy biały |
| Szczegóły pakowania | 2 rolki/katon lub 4 rolki/karton |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
|---|---|
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Czas schnięcia | Natychmiastowy |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
|---|---|
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Czas schnięcia | Natychmiastowy |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
|---|---|
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Czas schnięcia | Natychmiastowy |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
|---|---|
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Czas schnięcia | Natychmiastowy |
| Kolor | CMYKW+V |
|---|---|
| Typ drukowania | Druk cyfrowy |
| Podstawowe kolory | Cyjan, Magenta, Żółty, Czarny, Biały |
| Objętość | 1000ML |
| Czas realizacji | 5-10 dni roboczych |
| Kolor | CMYK+biały+lakier |
|---|---|
| Elastyczność | Elastyczny |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m |
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Czas schnięcia | Natychmiastowy |
| Kontrast | Wysoki kontrast |
|---|---|
| Atrament | CMyk+w |
| Rodzaj | Film |
| Rozstrzygnięcie | wysoka definicja |
| Odporność na zadrapania | Odporny na zarysowania |