| Prędkość filmu | Wysoki |
|---|---|
| Wielkość | 60cm |
| Rodzaj materiału | Film |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
| Ostrość | Wysoki |
| Rodzaj kleju | Transfer ciepła |
|---|---|
| Wielkość | A4 |
| Zmywalność | Można prać w pralce |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Rodzaj materiału | Film |
| Objętość | 1000ML |
|---|---|
| Kompatybilne drukarki | Do drukarek Epson DX5/6/7 |
| Typ drukowania | Druk cyfrowy |
| Temperatura przechowywania | Poniżej 30°C |
| Opakowanie | Neutralne lub niestandardowe opakowanie |
| Jakość wydruku | Wysoka rozdzielczość |
|---|---|
| Opacitet | Wysoki |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Prędkość druku | szybko |
| Drukowanie | cyfrowy |
|---|---|
| Rodzaj | błyszczący/matowy |
| Rodzaj atramentu | Atrament DTF |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥100% |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
|---|---|
| Roztrzaskanie | Zimno/gorąco |
| Drukowanie | cyfrowy |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ≥100% |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj atramentu | Na bazie wody |
|---|---|
| Kolor | CMYKW |
| Opacitet | Wysoki |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Jakość | Wysoki |
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
|---|---|
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Temperatura transferu | 130-150 stopni Celsjusza |
| Roztrzaskanie | Zimne/gorące/natychmiastowe |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Temperatura transferu | 130-150 stopni Celsjusza |
|---|---|
| Rodzaj | błyszczący/matowy |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Specyfikacja | A4/ A3/ A3+/ 30 cm/ 33 cm/ 42 cm/ 60 cm/ 120 cm*100 m |
| Drukowanie | cyfrowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
|---|---|
| Odpowiednia drukarka | drukarka DTF |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Opacitet | Wysoki |
| Kolor | CMYKW |