| Wielkość | 1000ML |
|---|---|
| Jakość wydruku | Wysoka rozdzielczość |
| Kolor | CMYKW |
| Prędkość druku | szybko |
| Opacitet | Wysoki |
| Rodzaj | błyszczący/matowy |
|---|---|
| Drukowanie | cyfrowy |
| Roztrzaskanie | Zimne/gorące/natychmiastowe |
| Specyfikacja | A4/ A3/ A3+/ 30 cm/ 33 cm/ 42 cm/ 60 cm/ 120 cm*100 m |
| Temperatura transferu | 130-150 stopni Celsjusza |
| Rozciągliwość | Wysoki |
|---|---|
| Drukowanie | cyfrowy |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
| Temperatura topnienia | 95-125°C (203-257°F) |
|---|---|
| Materiał | TPU |
| Informacje o pakiecie | 1kg/5kg/10kg/20kg |
| Naciśnij Temperatura | 130-150°C/266-302°F |
| Kompatybilność tkanin | Dobrze współpracuje z tkaninami bawełnianymi, poliestrowymi, nylonowymi i mieszanymi, zapewniając si |
| Kategoria produktu | Materiał do druku UV |
|---|---|
| Często zadawane pytania | Rodzaje powierzchni SWONDER SW04 Druk UV Materiał, do którego można przyczepić, ekologiczność, przyd |
| Nazwa produktu | Złoto i taśma Uv Dtf Ab Film Roll dla zwierząt domowych Złoty Srebrny A1 Ab Uv Folia transferowa Ab |
| Odpowiednie do | Oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne, efektowne ekspozycje reklamowe i wysokiej jakości opakowania |
| Wnioski | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |
|---|---|
| Metoda drukowania | Druk UV |
| Produkt | Film A + film B = 1 zestaw |
| Materiał | Klej PET |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Metoda drukowania | Druk UV |
|---|---|
| Opór | Chemikalia, Odrobiny, UV |
| Odrzucanie ciepła | Do 80% |
| Wielkość | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Wykończenie powierzchni | Przezroczysty.biały |
| Rodzaj | błyszczący/matowy |
|---|---|
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
| Specyfikacja | A4/ A3/ A3+/ 30 cm/ 33 cm/ 42 cm/ 60 cm/ 120 cm*100 m |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Kategoria produktu | Materiał do druku UV |
|---|---|
| Często zadawane pytania | Rodzaje powierzchni SWONDER SW04 Druk UV Materiał, do którego można przyczepić, ekologiczność, przyd |
| Nazwa produktu | Złoto i taśma Uv Dtf Ab Film Roll dla zwierząt domowych Złoty Srebrny A1 Ab Uv Folia transferowa Ab |
| Odpowiednie do | Oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne, efektowne ekspozycje reklamowe i wysokiej jakości opakowania |
| Wnioski | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| Metoda peelingu | Gorąca skórka |
|---|---|
| Gęstość | 75 mikronów |
| Długość | 100m |
| Materiał | Poliester |
| Zastosowanie | Druk termotransferowy |