| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Rodzaj produktu | Materiały drukarskie |
|---|---|
| Zmywalność | Świetnie. |
| Wielkość | 1 kg |
| Odporność na ciepło | Do 180°C |
| Rozciągliwość | Wysoki |
| Drukowanie | cyfrowy |
|---|---|
| Rodzaj | błyszczący/matowy |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
| Specyfikacja | A4/ A3/ A3+/ 30 cm/ 33 cm/ 42 cm/ 60 cm/ 120 cm*100 m |
| Trwałość | Długotrwałe |
|---|---|
| Opacitet | Wysoki |
| Pakiet | Opakowanie kartonowe |
| Jakość | Wysoki |
| Typ drukowania | druk cyfrowy |
| Zastosowanie | większość tkanin, w tym 100% bawełna, jedwab, poliester, dżins, nylon, skóra, mieszanki itp. |
|---|---|
| Przechowywanie | Chłodne I Suche Miejsce |
| Trwałość | Długotrwałe |
| Kompatybilność atramentu | Atrament DTF |
| Rodzaj kleju | Topliwy |
| Kolor | Biały/Przezroczysty |
|---|---|
| Wielkość | 30 cm/33 cm/40 cm/60 cm/120 cm |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Zastosowanie | Sitodruk, Druk offsetowy, Druk cyfrowy |
| Spoiwo | Nieprzylepny |