| Zastosowanie | Czapka, odzież, tekstylia, skóra, buty |
|---|---|
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
| Cechy | Dwustronna i jednostronna matowa |
| Czas transferu | 5-10S |
| proszek | Topliwy proszek TPU |
| temperatury | Wysoki |
|---|---|
| Petoda rozrywająca | ciepło Zimno |
| Rodzaj materiału | Film |
| Firma produkcyjna | Produkcja DTF |
| Zastosowanie | odzież |
| Drukowanie | cyfrowy |
|---|---|
| Temperatura transferu | 130-150 stopni Celsjusza |
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
| Rodzaj atramentu | Atrament DTF CMYK+W |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Wielkość | 30cm*100m |
| Powierzchnia | 4-5 warstw |
| Skończ. | Matowy |
| Kolor | Nie ma żadnych śladów. |
|---|---|
| Trwałość | Długotrwałe |
| Zakres temperatury | 150-180°C |
| Materiał | Poliester |
| temperatury | Wysoki |
| Kolor proszku | Biało-czarny |
|---|---|
| opcje pakowania | 1 kg, 5 kg, 10 kg, masowo |
| Temperatura topnienia | 160-180°C (320-356°F) |
| Siła przyczepności | Wysoki |
| Szczegóły pakowania | 1kg/5kg/10kg/25kg/50kg |
| Atrament | CMyk+w |
|---|---|
| Długość | 100m |
| Rodzaj materiału | Film |
| Materiał | Poliester |
| Peeling | Chłodny/gorący |
| Typ głowicy drukującej | Podwójne głowice drukujące XP600 |
|---|---|
| Szerokość drukowania | 300 mm |
| Tusz | CMyk+w |
| Pozycja | shaker do proszku |
| Obszar zastosowania | Folia i proszek |
| System zasilania atramentem | System ciągłego dostarczania atramentu |
|---|---|
| Kolor | W+V+CMYK |
| Model | drukarka DTF |
| Rodzaj atramentu | Farby UV |
| Liczba głowic drukujących | Podwójne. |
| Objętość | 1000ML |
|---|---|
| Wiszkość | Wysoki |
| Opacitet | Nieprzejrzysty |
| Metoda utwardzania | światło ultrafioletowe |
| Rodzaj | Atrament do druku cyfrowego LED |