| proszek | DTF |
|---|---|
| Skórka | Ciepły |
| Specyfikacja | 30cm*100m |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Szczegóły pakowania | 2 rolki/katon lub 4 rolki/karton |
| Rodzaj atramentu | Atrament DTF CMYK+W |
|---|---|
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
| Drukowanie | cyfrowy |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Zgodność | Kompatybilny z większością tkanin |
|---|---|
| Rodzaj | błyszczący/matowy |
| Temperatura transferu | 130-150 stopni Celsjusza |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Drukowanie | cyfrowy |
| Wielkość | 30 cm/33 cm/40 cm/60 cm/120 cm |
|---|---|
| Powierzchnia | 4-5 warstw |
| Odporność na łzy | Silny |
| Zastosowanie | Drukowanie folii |
| Materiał | Poliester |
| Tusz | CMyk+w |
|---|---|
| Wielkość | 60cm*100m |
| Skórka | Zimne/gorące/natychmiastowe |
| Gęstość | 75 milionów |
| Opakowanie | 2 rolki/karton |
| Rodzaj | błyszczący/matowy |
|---|---|
| Rodzaj atramentu | Atrament DTF CMYK+W |
| Roztrzaskanie | Zimne/gorące/natychmiastowe |
| Temperatura transferu | 130-150 stopni Celsjusza |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
| Materiał | ZWIERZAK DOMOWY |
|---|---|
| Kolor | Biały/Przezroczysty |
| Czas drukowania | 1 dzień |
| Wielkość | 30 cm/33 cm/40 cm/60 cm/120 cm |
| Powierzchnia | 4-5 warstw |
| Materiał | Poliester |
|---|---|
| Kolor | Biały/Przezroczysty |
| Czas drukowania | 1 dzień |
| Wielkość | A4 |
| Powierzchnia | 4-5 warstw |
| wykończenie powierzchni | Głośne |
|---|---|
| Szerokość | 60cm |
| Nazwa produktu | Film DTF |
| Długość | 100m |
| Kolor | przejrzysty |
| Cechy | Wysoka rozdzielczość, doskonała adhezja atramentu |
|---|---|
| Drukowanie | cyfrowy |
| Czas drukowania | 1 dzień |
| Gęstość | 75 mikronów |
| Rodzaj | błyszczący/matowy |